Logo Logo
Kotoloč Indiánský kolotoč nad postýlku
Kotoloč Indiánský kolotoč nad postýlku
Krátky popis Neodolatelný produkt Kotoloč Indiánský kolotoč nad postýlku od výrobce Kotoloč u nás najdete v akcii za 1990 Kč.
Obvyklá cena
  • 1990
Výrobce/Značka
Kotoloč
Hodnocení
Miminka už v prvních měsících života objevují svět kolem sebe. Kolotoč zavěšený nad postýlku pomáhá stimulovat jejich pozornost a rozvíjet prostorové vnímání. Je tak skvělou první hračkou pro novorozence. Hrací kolotoč se po natažení strojku pomalu otáčí a přehrává ukolébavku, která jim pomáhá usnout. Bukový držák je vybroušen do dokonalosti v malé truhlárně na Moravě, zavěšené hračky jsou ručně šité z té nejměkčí merino vlny a plněné antialergenní bavlněnou vatou z neběleného vlákna od českého výrobce. Materiály bavlněných nití a tkalounů splňují přísné standardy OEKO-TEX a kolotoč je certifikován jako hračka pro děti do tří let, což znamená, že je bezpečný už i pro novorozence. Každý kolotoč byl vyroben svědomitě, šetrně a ohleduplně vůči životnímu prostředí i s úctou k lidské práci.   Vy si zase můžete být jistí, že koupí Kotoloče podporujete českou hračku , jejího nezávislého autora a lokální řemeslníky, kteří se na výrobě podíleli.   Kolotoč se snadno připevňuje na jakoukoliv postýlku.
Materiál zavěšených hraček Vlněná plsť vyrobena z čisté střižní ovčí vlny plemene MERINO, přírodní bavlněná vata ze 100% neběleného vlákna, bavlněné nitě a tkalouny s certifikací pro děti do 3 let
Materiál konstrukce Lakované bukové dřevo certifikováno pro děti do 3 let
Výška dřevěného držáku 45 cm
Výška zavěšených hraček 8 - 12 cm
Další produkty od výrobce Kotoloč
Další produkty v kategorii Kolotoče nad postýlku